O nás

Sme spoločnosť, ktorá pomáha investorom nájsť svoje správne portfólio.

Naším cieľom bolo znížiť náklady, zefektívniť podnikanie v dobe nárastu konkurencie a nájsť možnosť, ako cielene osloviť čo najväčšie množstvo klientov bez nutnosti využitia drahej celoplošnej reklamy. Chceme dať možnosť efektívne investovať všetkým, nielen veľkým investorom a realitným maklérom.

Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov IT, maklérov a investorov so zameraním na nehnuteľnosti v ČR a teraz novo predstavujeme našu službu aj na Slovensku.

Za 10 rokov sme v Českej republike úspešne zhodnotili vlastné financie v stovkách nehnuteľností vytipovaných na základe data mining a následnej analýzy týchto dát a počas uplynulých 2 rokov sme už zrealizovali viac ako 400 vlastných investičných nákupov vybraných nehnuteľností tiež na Slovensku.

Všetky tieto skúsenosti, nazbierané počas 12ročnej praxe, sme zhodnotili a využili na spustenie revolučného produktu data mining a dátové analýzy aj na Slovenskom trhu.

Vieme úspešne analyzovať verejne dostupné dáta s cieľom vytipovať investične zaujímavé nehnuteľnosti – všetko v praxi overené.

S našimi produktami viete viac než dlhoroční lídri na trhu. Urobte prvý krok k tomu, stať sa jedným z nich.

Neváhajte nás kontaktovať.